Розв’яжіть задачу 1)Елемент з е.р.с. 2,1 В і внутрішнім опором 0,2 Ом з’єднали з реостатом.

Визначити силу струму і опір реостата , якщо напруга на клемах елемента 2 В. Якої довжини треба взяти дріт для виготовлення реостата,якщо переріз дроту 0,75 мм²? -6 (ρ=0,12 ˑ10 Ом ˑм)

Ответы на вопрос

Отвечает Жантемирова Амина.

Ответ:

Сила тока в цепи:

I=(ℰ-U):r=(2,1-2)/0,2=0,5 A.

Сопротивление реостата:

R=(ℰ/I)-r=(2,1:0,5)-0,2=4 Ом.

R=ρℓ/S =>

ℓ=R*S/ρ=4*0,75*10⁻⁶/0,12*10  ???

P.S. Удельное сопротивление выражено не пойми в чём,  

поэтому дальше к гадалке или экстрасенсу.