Автомобіль, прискорюючись, розвиває силу тяги в 3200 Н і збільшує швидкість від 9 км / год до 27 км

/ год за 2,8 секунди. При збільшенні швидкості на машину діяла сила опору дорівнює 544 Н. Чому дорівнює маса автомобіля?

Ответы на вопрос

Отвечает Московская Софья.

Ответ:

1484кг

Объяснение:

v-v0=27-9=18км/ч=5м/с

ma = F - Fсопр

m = F - Fсопр/а=2656/1,786=1487

a=v-v0/t=5/2,8=1,786