1. З літака, що летить горизонтально на висоті 2км зі швидкістю 720км/год, скинули вантаж. На якій

відстані від цілі по горизонталі був скинутий вантаж? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гурьянов Сергей.

Ответ: 4км

Объяснение:

Дано

h=2км=2000м

v(0)=720км/год=200м/c

g=10м/c^2

l=?

Дальність польоту тіла кинутого горизонтально обчислюється за формулою

l=v(0)t

Знайдемо час з формули h=gt^2/2

2000=5t^2

t^2=400

t=20с.

Час польоту 20 секунд.

Дальність польоту

l=v(0)t=200*20=4000м