Активність радіоактивного елемента зменшилась у 4 рази за 8 діб. Знайдіть період піврозпаду.

Відповідь наведіть у добах

Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

A₀/A = 4

t = 8 сут

____________

T - ?

Поскольку n = t / T

то активность:

A = A₀·2⁻ⁿ

или

A = A₀ / 2ⁿ

2ⁿ = A₀ / A

2ⁿ = 4

n = 2

Тогда:

n = t / T

T = t / n = 8 / 2 = 4 суток