Активність радіоактивного елемента зменшилась у 4 рази за 8 діб.Який період піврозпаду

елемента?Активность радиоактивного элемента уменьшилась в 4 раза за 8 диб.Який период полуроспада элемента?Кину 10 голосов тому хто розвяже правильно.

Ответы на вопрос

Отвечает Киценюк Лилюся.
N/N0=1/4
t=8
T-? 
N=N0*2^(-t/T),
N/N0=2^(-t/T),
1/4=2^(-8/T),
2^-2=2^(-8/T),
-2=-8/T,
T=4.