М’яч і тенісна кулька, які котяться по підлозі спор- тивного залу, зазнають зіткнення. Яке

прискорен- ня тенісної кульки в той момент, коли прискорен- ня м’яча дорівнює 0,05 м/с2? Маса м’яча у 200 разів більша, ніж маса тенісної кульки.

Ответы на вопрос

Отвечает Бирюкова Алеся.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

a₂ = 0,05 м/с²

m₁

m₂ = 200·m₁

__________

a₁ - ?

По третьему закону Ньютона:

m₁·a₁ = m₂·a₂

a₁ = m₂·a₂ / m₁

a₁ = 200·m₁·0,05 / m₁ = 200·0,05 = 10 м/с²