під час електризації тертям на ебонітову паличку з хутра пройшов 10¹⁶електронів яке значення заряду

палички і хутра в кулонах

Ответы на вопрос

Отвечает Ротарь Анна.

е  -  заряд электрона

q=ne= - 10¹⁶ * 1,6 * 10⁻¹⁹Кл= - 1,6 * 10⁻³Кл= - 1,6 мКл

Заряд палочки  -1,6 мКл, а у "хутра" +1,6 мКл.