Брусок тягнуть по столу, прикладаючи горизонтальну силу 1 Н. Яка маса бруска, якщо він рухається

рівномірно і коефіцієнт тертя між бруском і столом дорівнює 0,2?​

Ответы на вопрос

Отвечает Милетич Ростислав.

Ответ:

Fтертя=кmg=1

m=1/gk=1/0.2/10=0.5 кг

Объяснение: