Деяке тіло плаває у рідині, об'єм підводної частини складає 75% від загального об’єму тіла. Знайти

відношення густини рідини до густини тіла.

Ответы на вопрос

Отвечает Тыщенко Екатерина.

Дано:

Vп=0,75

ρж/ρт-?

Решение

1). Т.к. тело плавает => Fa=mg=>ρ*g*Vп=ρт*Vт*g

2). ρж/ρт=Vт*g/Vп*g=Vт*g/0,75*Vт*g=Vт/0,75*Vт=1/0,75

3). ρж/ρт≈1,33 (100/75=4/3=ρж/ρт).