4. Площа меншого поршня гідравлічного преса 10 см. Визначте силу, що діє на нього, якщо на поршень,

площа якого 200 см, діє сила 4 кН?А2 кН; Б 200 H;В 20 Н.Г20 кН.30 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Оверченко Соня.

Ответ:                              Решение:

S1=0.001m^2                 P=F/S- ФОРМУЛА ДАВЛЕНИЯ

S2=0.02m^2                      Давление будет одинаковым

F2=4000H                F1/S1=F2/S2

F1-?                               F1= (S1*F2)/  S2= (0.001*4000)/0,02=200H

Объяснение:                      Ответ: 200H-Б