До амперметру, опір якого RА = 0,27 Ом, приєднано паралельно шунт опором R = 0,09 Ом. Визначити

силу струму у колі, якщо амперметр показує I = 2 А.

Ответы на вопрос

Отвечает Кнутова Ирина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

Rₐ = 0,27 A

Rш = 0,09 А

Iₐ = 2 A

___________

I - ?

Находим n:

Rш = Rₐ / (n-1)

n = 1 + Rₐ /Rш = 1 + 0,27 / 0,09 = 4

Сила тока в цепи:

I = n·Iₐ = 4·2 = 8 А