Скільки електронів пройшло через поперечний переріз провідника за 1 хв при силі струму 2 А? Заряд

одного електрона вважати рівним 1,6•10^-19 Кл.

Ответы на вопрос

Отвечает Мичан Саша.

q=I * t      "Кулон=Ампер*секунда"  

----------  

q=2 * (1*60)=120 Кл  

q=n*e                е - заряд электрона  

n=q/e  

-----------  

n=120 / (1,6*10⁻¹⁹)=120/1,6 * 10¹⁹=75*10¹⁹=7,5*10²⁰  -  число электронов.