Які сили треба прикласти до кінців залізної дротини, довжиною 1,5 м перерізом 10^ –6 м^2, щоб

видовжити її на 1,5 мм ? Модуль Юнга вважайте рівним 200 ГПа. Срочнооо

Ответы на вопрос

Отвечает Разумовский Влад.

Ответ:

Объяснение:

L₀ = 1,5 м

S = 1·10⁻⁶ м²

ΔL = 1,5 мм = 1,5·10⁻³ м

E = 200 ГПа = 200·10⁹ Па

_____________________

F - ?

Механическое напряжение в стержне:

σ = F / S                    (1)

По закону Гука:

σ = ε·E   или

σ = ΔL·E / L₀             (2)

Приравняем (1) и (2):

F / S = ΔL·E / L₀

Сила:

F  = ΔL·E·S / L₀

F =  1,5·10⁻³·200·10⁹·1·10⁻⁶/ 1,5 = 200 Н