Розв’яжіть задачу та зазначте відповідь відповідно до вимог. Під дією сили 16 Н пружина

розтягнулася на 4 см. Яка сила виникає внаслідок розтягування цієї пружини на 50 мм? Відповідь надайте в одиницях системи СІ .

Ответы на вопрос

Отвечает Латышев Виктор.

Ответ:

Объяснение:F = k∆x; k = F/∆x = 16/0,04 = 400 H/м.

F' = k∆x' = 400*0,05 = 20 Н.

ответ : F' = 20 H.