За який час тіло впаде на землю з висоти 80 м, якщо його початкова швидкість дорівнює нулю?


Ответы на вопрос

Отвечает Sattorova Raisa.

Ответ: 4 c

Объяснение: H=gt²/2;  t=√2H/g=√160/10=√16=4c