Електричний двигун виконує роботу 900 Дж за 4хв.визначте потужність двигуна


Ответы на вопрос

Отвечает Антончик Іванна.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

A = 900 Дж

t = 4 мин = 240 c

_____________

N - ?

N = A / t

N = 900 / 240 = 3,75 Вт