Визначте напруженість поля в точці, віддаленій на 4 см від заряду 12 нКл?


Ответы на вопрос

Отвечает Почётова Саша.

Ответ:

Объяснение:

E = kq/r^2

Е = 9*10^9*12*10^-9/0,04^2 = 607500 В/м