За якої швидкості руху електрона відповідна довжина хвилі де Бройля дорівнює 440 нм (тобто

збігається з довжиною хвилі фіолетового світла в повітрі)?

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеева Ангелина.

Ответ:

λ=h/p ⇒p=h/λ=6,63*10⁻³⁴/440*10⁻⁹≈0,02*10⁻²⁵ (кг*м)/с

h-постоянная Планка и равна 6,63*10⁻³⁴Дж*с

p=mv ⇒v=p/m=(0.02*10⁻²⁵(кг*м)/с)/(9,11*10⁻³¹кг)≈0,002*10⁶м/с=2000м/с

Масса электрона прибл. равна

9,11*10⁻³¹кг

Объяснение: