якщо на менший поршень гідравлічного преса діє сила 80н то на більший поршень площею 2400

см²передається сила тиску 3,2кН Яка площа меншого поршня​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Кристина.

Ответ: 60см²

Объяснение: по закону Паскаля: F1/S1=F2/S2;

Отсюда S1=F1*S2/F2=80*2400/3200=60cм²