Електродвигун токарного верстата працює за напруги 220В і споживає силу струму 25А. Визначте

корисну потужність і опір обмотки двигуна, якщо ККД 70%.​

Ответы на вопрос

Отвечает Хоменко Артём.

Ответ:

Объяснение:

U = 220В

I =  25А

η = 70 % = 0.7 раз

_______________

P = ?

R = ?

η = P / P1

P = P1*η = U*I*η = 220*25*0.7 = 3.85 кило Ватта (корисну потужність)

R = U / I = 220 / 25 = 8.8 Ом  (опір обмотки двигуна)