З якою силою вітер тисне на вітрило, площа якого 20 м², якщо тиск на нього 20 кПа?


Ответы на вопрос

Отвечает Колганов Андрей.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

S = 20 м²

p = 20 кПа = 20 000 Па

________________

F - ?

F = p·S = 20 000·20 = 400 000 Н