На якій висоті розташований оглядовий майданчик телевізійної вежі, якщо атмосферний тиск біля

підніжжя вежі становить 760 мм рт. ст., а на висоті майданчика740 мм. рт. ст.?Допоможіть,будь ласка, і розпишіть як задачу!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Daminova Toma.

Объяснение:

Дано:

Р1=760 мм.рт.ст.

Р2=740 мм.рт.ст

Найти:

h-?

P=P1-P2

P=760 мм.рт.ст. -740 мм.рт.ст. =20 мм.рт.ст.

h= 20*11=220 м

Ответ: 220 метров

Отвечает Усенбаев Азамат.

Ответ:

220м

Объяснение:

кожен мм рт ст спускається коли висота піднімається на 11м отже 760 - 740 = 20; 20 * 11 = 220м