Чому дорівнює тиск на глибині 0,8 м у нафті? Густина даної речовини дорівнює ρ=820 кг/м3, а≈10

Н/кг. Тиск дорівнює ..?.. кПа ПОМОГИТЕ УМОЛЯЮЮЮ

Ответы на вопрос

Отвечает Света Воин.

Ответ:

656Па или 0,656кгПа

Объяснение:

Дано: P(тиск)=P(ро) gh Р(тиск)=

0,8*820*10=656

h=0,8м

P(ро)=820кг/м3

g=10H/кг

Р(тиск)?