Посудина, яка містить газ під тиском 1.4•10⁵Па була з'єднана з порожньою посудиною об'ємом 6л.

Після цього в обох посудинах встановився тиск 1•10⁵Па. Знайти об'єм першої посудини. Процес ізотермічний. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Базаркина Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

p₁V₁=νRT - на початку

p₂(V₁+V₂)=νRT - в кінці

*******************************

p₁V₁=p₂(V₁+V₂)

(p₁-p₂)*V₁=p₂*V₂

V₁=V₂*p₂/(p₁-p₂) = 6 л * 1•10⁵Па /( 1.4•10⁵Па - 1•10⁵Па) = 15 л - це відповідь