На підлозі ліфта стоїть валіза масою 20 кг. Ліфт починає рухатися з прискоренням 2 м/с^2. Чому

дорівнює вага валізи? Розв`язати двома варіантами.

Ответы на вопрос

Отвечает Дремин Саша.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 20 кг

a = 2 м/с²

_________

P - ?

1)

P = m·(g + a) = 20·(10 + 2) = 240 Н

2)

P₀ = m·g = 20·10 = 200 H

F = m·a = 20·2 = 40 H

P = P₀ + F = 200 + 40 = 240 H