срочно пж!!яка маса чавунної деталі якщо у гасі на неї діє сила 320Н? густина чавуну 7000 кг /м3.

густина гасу 0,8 г /см3​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Карина.

Ответ:

Fa=ρgV

V=Fa/ρg

V=320 H/(8000 кг/м^3 * 10 H/кг)=0,004 м^3

m=ρV

m=7000 кг/м^3 * 0,004 м^3=28 кг

Объяснение:

Fa - сила Архимеда

ρ - густина

м^3=м*м*м