Яка маса чавунної деталі, якщо у гасі на нього діє виштовхувальна сила 320Н? Густина міді чавуну

7 г/см3 Можете розписати Дано: Знайти: Будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Кнутов Мартин.

Ответ:

Fa=V*ro_v*g

Fa - сила архимеда

V - объем

ro_v - плотность воды

V=Fa/(ro_v*g)

m=ro*V=ro*Fa/(ro_v*g)=7000*320/(1000*10) кг = 224 кг

m - масса

ro - плотность чугуна

Объяснение: