До дротинки підвісили вантаж 10кг. При цьому дротина видовжилася на 0,5мм. Яка жорсткість

дротинки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Костюкевич Кирилл.

Відповідь:

20

Пояснення:

Дано:

f-10                    f=kx

x-0.5                       k=f÷x

k?                            k= 10÷0.5=20