тіло рухається вздовж осі ОХ під дією постійної сили 100 координата тіла змінюється за законом

х=20-40t+40t². яку масу має це тіло?

Ответы на вопрос

Отвечает Куртев Игорь.

Ответ:

1,25кг

Объяснение:

F = 100 H

х=1000-20t+40t²

m - ?

F = ma

m = F/a

З рівняння визначаємо а = 80 м/с²

m = 100/80 = 1,25 кг