Тіло рухається вздовж осі ОХ під дією постійної сили 10 Н. Координата тіла змінюється за законом х

= 10 - 2t + 40t2. Якою є маса тіла?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сальникова Арина.

Ответ:

Для вирішення цієї задачі нам потрібно скористатися другим законом Ньютона, який стверджує, що сила, що діє на тіло, дорівнює масі тіла, помноженій на прискорення тіла: F = ma.

(Дано)Почнемо з визначення прискорення тіла, яке можна знайти шляхом двічі диференціювання закону руху по відношенню до часу:

x = 10 - 2t + 40t^2

v = dx/dt = -2 + 80t

a = dv/dt = 80

(Розв'язання)Тепер, застосовуючи другий закон Ньютона, можемо знайти масу тіла:

F = ma

10 = m * 80

m = 10/80 = 0.125 кг

Отже, маса тіла дорівнює 0.125 кг

Отвечает Лапин Кирилл.

Ответ:

Объяснение:.....