Визначте напругу на ділянці кола, під час переміщення по якій заряду 2 Кл електричне поле виконує

роботу 24 Дж.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кукурудза Руслана.

Відповідь:

12

Пояснення:

Дано:

A=24 дж

q=2 кл                                  U=A÷q

U-?                            U=24÷2  = 12