Обчисліть загальний опір ділянки електричного кола,якщо R1=6ом,R2=3ом,R3=5ом,R4=24ом


Ответы на вопрос

Отвечает Кяро Анна.
38
R = R1+R2+R3+R4
R = 6+3+5+24=38 Ом