під час роботи трактора водій здійснює коливання з частотою 3 Гц. Маса тракториста 70кг. яка

жорскість пружини сидіння?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кибанов Денис.

Ответ:

24846 Н/м

Объяснение:

m=70 кг      v=3 Гц    k=?

===

k=m*ω²

ω=2*π*v

k=m*(2*π*v)²=70*(2*3.14*3)²≈24846 Н/м

==============================