Вантаж масою 0,1 кг здійснює коливання з частотою 2 Гц під дією пружини. Знайти жорсткість пружини.​


Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Степан.

Дано: m=0,1 кг; ν(частота)=2 Гц; k - ?

----------------------------------------

ν=1/(2π) * √(k/m)

ν²=1/(4π²) * (k/m)

ν²=k/(4π²m)

k=ν²*(4π²m)    полезно знать, что π²≈10

-------

k=2²*4*10*0,1=16 Н/м  -  это ответ.

------