За 1 годину перша труба наповнює 1/3 басейну, а друга на 1/6 басейну. Яку частину басейну

наповнюють обидві труби за 1 годину сумісної роботи? За скільки годин наповнить басейн через обидві труби?

Ответы на вопрос

Отвечает Утеулин Есет.

1) 1/3+1/6=3/6=1/2

2) 1/(1/2)=2