Чи можуть два тіла, знаходитись на однаковій висоті та при цьому володіти різною потенціальною

енергією? СРОЧНО!!!!!!! УМОЛЯЮ

Ответы на вопрос

Отвечает Марсов Влад.

Так

Формула потенціальної енергії: Еₙ=mgh, а оскільки висота та прискорення вільного падіння (якщо розглядати тіла на одній планеті) рівні в обох тіл, то за різних мас їхня потенціальна енергія буде різна, адже чим більша маса, тим більша потенціальна енергія

Наприклад: спільна висота h=5 м, прискорення вільного падіння на Землі g=10 м/с², маса тіл m₁=20 кг, m₂=60 кг

Тоді Еₙ₁=20*10*5=1000 Дж

Еₙ₂=60*10*5=3000 Дж

3000 Дж ≠ 1000 Дж