Електровоз розвиває силу тяги 200 кн і рухається з швидкістю 20 м/с. визнаяте силу струму в

обмотці, якщо напруга в мережі дорівнює 4 кВ Помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Осокин Роман.

Ответ:

F*V=P=UI

I=FV/U

I=200*10³*20/4*10³=10³ A=1 kA