3. Підйомний кран рівномірно піднімає вантаж масою 1500 кг на висоту 6м за 1 хв. Визначте

потужність крана.​

Ответы на вопрос

Отвечает Олейникова Анютик.

Ответ:

N=A/t

A=mgh

N=mgh/t

N=1500*10*6/60=1500 Вт

Потужність крану рівна 1500 Вт або 1.5 кВт