Спортсмен, маса якого 70 кг, стрибає у висоту на 2 м за 0,4 с. Якупотужність він при цьому

розвиває?​

Ответы на вопрос

Отвечает Федаш Марьяна.

Ответ:

3500Вт

Объяснение:

F = m \times g

F = 70 \times 10

F = 700Н

Мощность:

P =  \frac{W}{t}

Работа:

W  =  F \times s

з форумулы 1 и 2:

P  =  \frac{F \times s}{t}

P =  \frac{700 \times 2}{0.4}

P = 3500Вт