Знайти загальний опiр зєднання,якщо R1=20 Ом, R2=30 Ом,R=10 Ом,R4=30 Ом​.......??? підкажіть,як

робить???

Ответы на вопрос

Отвечает Тимина Милана.

Ответ:

90 Ом

Объяснение:

Яке з'єднання? Якщо послідовне, то буде

R=R1+R2+R3+R4=20+30+10+30=90 Ом