1.У повірті тіло важить 14 Ну воді 5 Н. Визначити густину тіла.​


Ответы на вопрос

Отвечает Шебалова Виктория.

Дано:

P1=14H

P2=5H

густина води=1000кг/м³

g=10 H/кг

Знайти:

густина тіла=?

Розв'язання:

Тіло легше у воді на значення Архімедової сили:

на значення Архімедової сили: = Р1 - Р2

Силу Архімеда також можна знайти за формулою:

= густина рідини × g × об'єм тіла

Прирівнявши праві частини рівнянь, знайдемо об’єм тіла:

Прирівнявши праві частини рівнянь, знайдемо об’єм тіла: Р1 - Р2 = густина рідини × g × об'єм тіла

=P1-P2/густина рідини × g

Далі дивись на зображення зверху.

Тепер обчислимо густину тіла підставляючи цифри:

густина тіла = 14H×1000кг/м³:(14H-5H)=1555кг/м³

Відповідь: густина тіла = 1555кг/м³