При силі струму 5 А через провідник, опором 15 Ом проходить струм. Яка напруга цього провідника?(1б)


Ответы на вопрос

Отвечает Ільницька Віка.

Ответ 75В!!! На фото!!!


Отвечает Трусова Полина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

R = 15 Ом

I = 5 A

U = ?

Решение:

1)U = I×R = 5 A × 15 Ом = 75 В