З яким прискоренням з'їжджає візок похилих рейках, якщо ухил дорівнює 0,12, а опором рухові можна

знехтувати? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шартен Бексултан.

Объяснение:

ma = mg×0.12 m і m скорочуємо і виходить:

a = g×0.12

g = 10H\кн

а = 10×0.12м/с² = 1,2м/с²