Маса гусеничного трактора 2,8 тони площа однієї гусениці 0,7му квадраті який тиск справляє цей

трактор на поверхню

Ответы на вопрос

Отвечает Зинолла Рустем.

Відповідь:

Решение:

р=F/S1*2

p=3200кг*10Н/кг/0,8м2*2=32000Н/1,6м2=20000Па=20кПа

Ответ:20000Па или 20 кПа

Пояснення: