Рибалка витягує з водоймища двогкілограмову щуку об'ємом 2000см3 з прскоренням 2м/с2 . Під час руху

риба чинити опір 50 Н . Яке зусилля прикладає рибалка до щуки у напрямку її прямолінійного руху? ТЕРМІНОВО!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Дегтяренко Анастасия.

Відповідь:

При витягуванні щуки масою m = 2 кг вгору з прискоренням а й опором Fc зусилля з боку рибалки за законом Ньютона має становити F = ma + mg + Fc = 2 * (2 + 10) + 50 = 74 Н

Пояснення: