Брусок масою 12 кг під дією сили 30 Н рухається по горизонтальній поверхні з прискоренням 1,6 м/с2.

Визначте силу тертя між бруском а поверхнею.

Ответы на вопрос

Отвечает Киселёва Александра.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 12 кг

F = 30 Н

а = 1,6 м/с²

__________

Fтр - ?

По II закону Ньютона:

m·a = F - Fтр

Сила трения:

Fтр = F - m·a

Fтр = 30 - 12·1,6 ≈ 11 H