Санки,(маса яких разом з дитиною 60 кг)з'їжджають з гори висотою 4 м.Якою буде швидкість санок біля

підніжжя гори якщо робота сили тертя дорівнює 432 Дж? Відповідь записати в м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Прищепа Никита.

Ответ:

mgh=mV^2/2+ A

V^2=-2A/m+2gh

V=√(-2A/m+2gh)

V=√(2(-432/60+2*10*4))=12.0664 м/с