Сила тиску на малий поршень гідравлічного преса дорівнює 25Н. Визначити силу тиску на великий

поршень, якщо площа малого поршня 10см, а великого — 10дм”.

Ответы на вопрос

Отвечает Зеленская Настена.

Ответ:

Дано

F1=25 H

S1=10 см2 =0,001 м2  

S2=10 дм2 =0,1 м2

F2=?

===

F1/S1=F2/S2

F2=F1*S2/S1=20*0,01/0,001=200 H

Объяснение: