Визначте ККД теплової машини, Якщо існує машина, яка за один цикл роботи отримує 350 Дж теплоти,

а Холодильнику передає 210 Дж? (Записати кінцеву формулу та отримане значення)

Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Татьяна.

Ответ:

40%

Объяснение:

Q1=350 Дж    Q2=210 Дж    n=?

===

n=(Q1-Q2)/Q1=(350-210)/350=0.4

============================