Тіло об'ємом 0,002 м³ має вагу 20 Н. в Якій рідині це тіло потоне​


Ответы на вопрос

Отвечает Вдовин Рома.

Дано:

V=0.002 м^3

P=20H

Знайти:

p-?

Розв'язок:

Fарх=pgV

Fарх=P

pgV=P

p=P/gV=20H/10*0.002  = 1000 кг/м^3

це вода.